SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
127.00m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
Piętro
3

Apartament 127m2 centrum Wrzeszcza kamienica

Mieszkanie o powierzchni 127m2 (108m użytkowej) znajduje się na poddaszu 3 piętrowej kamienicy. Znajduje się tu 5 pokoi-, salon, kuchnia ,garderoba przynależna do głównej sypialni, łazienka, przedpokój oraz dwa pomieszczenia gospodarcze . Dach kamienicy jest mansardowy, dzięki czemu powierzchnia nieużytkowa jest bardzo mała. Wszystkie ścianki w mieszkaniu zostały zbudowane w technologii suchej (ściany karton gips) to pozwala na dowolną rearanżację pomieszczeń. W mieszkaniu większość mebli zostaje, jest gotowe do zamieszkania, wymaga lekkiego odświeżenia. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Ogrzewanie c.o. piec dwufunkcyjny. Podgrzewana podłoga w łazience i w przedpokoju. Klimatyzacja znajduje się w kuchni, głównej sypialni oraz salonie. Nie ma problemu z podłączeniem kolejnych jednostek do innych pomieszczeń.
Łazienka posiada WC, bidet, dwie umywalki, wannę narożną, prysznic
Kuchnia zawiera piekarnik, mikrofalówkę, zmywarkę, lodówkę z kostkarką, dużo szaf cargo i szuflad.
Wszystkie szafy są robione pod wymiar.
Kamienica, w której znajduje się mieszkanie, leży w samym sercu dzielnicy Wrzeszcz. 8 minut do PKP Wrzeszcz (SKM, autobusy) 10 minut do tramwaju (przystanek Manhattan). Więcej połączeń pokazano na mapce. Kamienica zlokalizowana jest w podwórzu, przez co jest bardzo cicho. Zaparkować można zarówno na podwórku jak i na ulicy. Mimo bliskiej lokalizacji torów SKM nie ma uciążliwego hałasu. Widok z okien jest bardzo malowniczy, głównie zieleń i zabytkowe kamienice. Kamienica monitorowana wewnątrz oraz na zewnątrz.
W ramach Budżetu Obywatelskiego wygrał projekt "Atrakcyjny Wrzeszcz" który zakłada rewitalizację fragmentu działki widocznej od strony kuchni. Obok wspomnianej działki znajduje się wybieg dla psów.
Wspólnota Mieszkaniowa jest w trakcie wdrażania projektu rewitalizacji podwórka, w skład którego wchodzi wyrównanie i utwardzenie nawierzchni, nasadzenia oraz wybudowanie wiaty śmietnikowej i składzika na rowery.
Standardowe opłaty miesięczne za mieszkanie to:
-czynsz ok. 618zł (w tym fundusz remontowy, woda ok 10m3, odpady...)
-gaz ok. 150zł
-prąd ok. 200zł na 2 miesiące
Mieszkanie jest bardzo elastyczne - istnieje możliwość wydzielenia do pięciu pokoi samodzielnych, a także dwóch niezależnych mieszkań. Idealne zarówno pod inwestycje jak i dla dwóch rodzin.
Dla chętnych oferujemy przedstawienie nowego układu funkcjonalnego w cenie zakupu mieszkania - nowe mieszkanie skrojone pod nowego właściciela!
Mieszkanie jest dostępne od zaraz.

„Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"
Ulica: Ludwika Waryńskiego
Agnieszka Wysocka
570390590
agnieszka@premium-apartments.pl
1 295 000 zł