SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
74.00m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2012
Piętro
0

Sopot 3 pokoje ogródek blisko plaży 2 łazienki

Elegancki apartament, zlokalizowany w prestiżowej części Dolnego Sopotu, blisko plaży. Kameralny apartamentowiec położony jest na osiedlu Sopocka Rezydencja przy ul. Łokietka, oddany w 2012 roku. Apartament składa się z przestronnego, słonecznego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i dwóch łazienek. W apartamencie znajduje się ogródek od strony południowej.
Osiedle jest zamknięte i monitorowane całodobowo, przez co dostęp do osiedla mają wyłącznie mieszkańcy. Teren osiedla zadbany, pięknie zagospodarowany w bogatą roślinność. Dodatkowo wyznaczone zostały miejsca dla rowerów.
Na terenie osiedla znajduje się sala fitness i pokój zabaw dla dzieci oraz bilard. Atutem mieszkania jest bezpośrednie wyjście w kierunku morza i plaży, do której dojdziemy zaledwie w 5 min. Na ostatnim piętrze dachu jednego z budynków znajduje się taras widokowy z przepięknym widokiem na Zatokę i Park Krajobrazowy również do dyspozycji właścicieli. Blisko osiedla znajduje się Park Karlikowski i Błonie Sopockie. Ta wyjątkowa lokalizacja oraz niezwykły klimat aranżacji wnętrza sprawia, że jest to oferta dla wymagającego klienta.
Ulica: Władysława Łokietka
Małgorzata Lipska
733 216 066
malgorzatal@premium-apartments.pl
1 300 000 zł