SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
36.00m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
Piętro
3

Apartament 2-pok Zajezdnia Wrzeszcz garaż

Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 36 m2 w stanie deweloperskim. Zlokalizowany jest na nowoczesnym osiedlu "Zajezdnia Wrzeszcz" wybudowanym przez dewelopera Robyg, w budynku z 2021 roku. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze. Wejście na klatkę schodową zabezpieczone wideodomofonem, a do tego recepcja, kamery video i cichobieżne windy. Do dyspozycji dla mieszkańców jest strefa fitness. Na poziomie -2 znajduje się hala garażowa z przynależnym miejscem postojowym i komórką lokatorską dodatkowo płatne 51 tys zł. Apartament jest w stanie deweloperskim. Składa się z jasnego salonu z balkonem , sypialni oraz łazienki.
Opłaty eksploatacyjne wynoszą około 400 zł/m-c + energia elektryczna według zużycia.
Osiedle "Zajezdnia Wrzeszcz" położone jest na granicy trzech dzielnic - Wrzeszcza, Zaspy i Brzeźna. Jest bardzo dobrze skomunikowane (przystanki autobusowe, tramwajowe). 15 min pieszo do Mola w Brzeźnie, 900 metrów od szpitala COPERNICUS i 2 km od Uniwersytetu Gdańskiego. Dodatkową zaletą jest nadmorska lokalizacja, a w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy, szkoła, przedszkole.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Ulica: Grudziądzka
Agnieszka Wysocka
570390590
agnieszka@premium-apartments.pl
585 000 zł