SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
74.95m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2022
Piętro
5

Nowe, Oliwa tuż przy Parku 4 pokoje

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,95 m2, które zostało podzielone na dwa dwupokojowe mieszkania. Idealne pod inwestycję. Budynek powstał w Oliwie w inwestycji ORO, jednej z najatrakcyjniejszych i najbardziej lubianych dzielnic Gdańska. W miejscu gdzie miasto harmonijne łączy się z przyrodą. W bezpośrednim sąsiedztwie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, dysponującej szeregiem obiektów sportowych. Zaledwie 300 m dzieli go od historycznego Parku Oliwskiego, 700 m od zielonych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, niecałe 3 km od plaży. Oliwskie centrum biznesowe położone jest w odległości 1,2 km, a Uniwersytet Gdański 1,5 km. Bogata infrastruktura dzielnicy, rozwinięta sieć komunikacyjna oraz łatwy dostęp do głównych arterii Trójmiasta ułatwiają codzienne życie. Mieszkania są połączone wspólnym holem. Każde z nich składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz dużych balkonów.
Wszystkie pomieszczenia zostały wykończone, w większości pomieszczeń znajdują się drewniane podłogi, wszystkie pokoje zostały wyposażone w meble zabudowane oraz podstawowe sprzęty AGD. Łazienki są w pełni gotowe do użytkowania.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w cenie 30 000 PLN oraz dwa miejsca parkingowe w cenie 35 000 PLN za każde.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilneg
Ulica: Opacka
Bernadeta Piersa
780187137
bernadeta@premium-apartments.pl
1 380 000 zł