SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
32.00m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
Piętro
5

Apartament blisko morza, Zajezdnia Wrzeszcz

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz przy ul. Grudziądzkiej. Osiedle zostało zaprojektowane w stylu industrialnym, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie, z dbałością o estetykę i funkcjonalność wszystkich miejsc. W budynku zainstalowano nowoczesny system ochrony wraz z systemem monitoringu całodobowego oraz innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE. Na terenie Osiedla znajdują się: sklepy, restauracje, place zabaw, przedszkole, zieleń zaprojektowana przez architekta, siłownia/Fitness dla wyłącznego korzystania z właścicieli mieszkań, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów i zadaszone stojaki rowerowe. Zajezdnia Wrzeszcz która zapewnia bardzo dobre połączenia komunikacją miejską (tramwaj i autobus), samochodem we wszystkich kierunkach: Obwodnicy Południowej Trójmiasta, Gdańsk Centrum jaki pobliskiej plaży Gdańsk Brzeźno, gdzie też można dojechać tramwajem. Dobry układ dróg dojazdowych zapewnia sprawne przemieszczenia się do wszystkich punktów Gdańska jak Centrum Gdańska, Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Medyczny, Centrum biznesowego w Oliwie np. Olivia Business Centre, Alchemia itd. Dla osób lubiący aktywnie spędzać czas zapewniona jest dostępność ścieżek rowerowych (ponad 740 km), parku Reagana (spacery, bieganie, rowery, parki zabaw dla dzieci, dorosłych i psiaków), Park Millenium Gdańska oraz Park im. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni i łazienki, obecnie jest wykończone i umeblowane, lecz wszystko pozostaje do własnej aranżacji. Jedna ze ścianek wewnętrznych została zaprojektowana z myślą o jej usunięciu i połączeniu pokoju z kuchnią w jedni duże pomieszczenie (nie trzeba przerabiać instalacji elektrycznej i hydraulicznej). Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na poziomie -2, w którym można zaparkować pojazdy z instalacją LPG, do wysokości pojazdu 2 m. Metraże pomieszczeń: całość 32 m2: przedpokój + Kuchnia: 7 m2, Łazienka/WC: 3 m2, Pokój: 10 m2, Pokój: 11,5 m2, Balkon: 5 m2. Mieszkanie ogrzewane jest z instalacji miejskiej. Koszty czynszu miesięcznie ok. 350 zł.
Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej na poziomie -2, dodatkowo płatne 50 000 zł. Mieszkanie gotowe do wydania i zamieszkania od zaraz wraz ze stałym wyposażeniem.
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Ulica: Grudziądzka
Bernadeta Piersa
780187137
bernadeta@premium-apartments.pl
580 000 zł