SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
206.00m2
Liczba pokoi
Rok budowy
2022
Piętro

Nowy lokal wysokiej klasy Banino blisko Gdańska

Do wynajęcia nowy cały budynek, lokal na parterze oraz biura na piętrze, dwa aneksy kuchenne, dwie toalety, jedna kotłownia, dowolna aranżacja, mogą być dwa lokale na parterze oraz piętro. Wysokiej klasy budynek z TARASEM NA DACHU i z miejscami postojowymi przy głównej drodze w Baninie pod Gdańskiem. Budynek jest w trakcie budowy, planowane zakończenie budowy około maja 2022, szukam solidnego najemcy na tym etapie, istnieje możliwość dowolnej aranżacji układu pod najemcę. Obiekt będzie wykonany z wysokiej jakości materiałów, klimatyzacja, monitorowany 4 kamery z podglądem i zdalnym sterowaniem, ochrona security, alarm, estetycznie wykonany.
Wymiar budynku zewnętrzny 6x17,8m x 2 kondygnacje, wysokość 8,7m co daje nam powierzchni całkowitej 206mkw ale użytkowej będzie mniej po odjęciu ścian, ew. po indywidualnej zabudowie, zmianach. Użytkowej wyjdzie około 155mkw. Istnieje możliwość najmu lokalu obok + 160mkw w cenie 7000zł netto/m
Ogrzewanie gazowe, piec gazowy, oświetlenia LED, prawdopodobnie będzie to najładniejszy budynek w Baninie przy głównej przelotowej drodze z wjazdem bezpośrednio z drogi, zaprojektowano 9 miejsc postojowych, duże efektowne przeszklenia, schody półkowe. Docelowo planujemy zagospodarować dach gdzie będzie wyjście i spory taras z widokiem na całe Banino i lotnisko.

Banino to miejscowość pod Gdańskiem, kawałek za lotniskiem. Jedno z najbardziej rozwijających się miejsc w tym regionie, bardzo dobrze rozwinięty rynek mieszkań, dużo deweloperów inwestuje w tą okolicę, niedaleko jest LIDL, BIEDRONKA oraz centrum handlowe.

Obiekt dostępny od około maja 2022r., preferowana umowa długoterminowa. Cena 11000zł netto plus vat, w cenie tej zapewniony zostanie serwis terenu przyległego, czyli zimą odśnieżanie a latem dbanie o teren zielony, dodatkowo w tej cenie przewidziany jest serwis sprzątający wewnątrz budynku 1x w tygodniu.
Oferta dotyczy tylko budynku murowanego 2 kondygnacje (wymiar 6x17,8m x2 poziomy) bez hali widocznej z tyłu na wizualizacji, hala jest wynajęta.

„Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"
Ulica: Lotnicza
Kamila Walania
733250330
kamila@premium-apartments.pl
11 000 zł