SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
47.00m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2022
Piętro
1

Sopot nowoczesne mieszkanie blisko lasu i morza

Na sprzedaż mieszkanie w Sopocie, na osiedlu Flora & Fauna, zlokalizowanego na styku miasta i lasów. Nieruchomość w trakcie budowy (ostatnie w takiej cenie) całkiem nowe, stan deweloperski. Inwestycja będzie składać się z dwóch kameralnych apartamentowców po 5 kondygnacji każdy, w odległości około 200 metrów od Alei Niepodległości. Dopełnieniem będzie nietuzinkowa architektura - elewacja ze szlachetnego materiału, szerokie balkony oraz okna do ziemi.  Nowoczesne materiały i technologia części wspólnych jak również zewnętrznego wykończenia idealnie oddaje luksus inwestycji. 
Bliskość parku stanowić będzie świetny teren rekreacyjny dla starszych jak i młodszych mieszkańców. W sąsiedztwie znajduje się również Dolina Świemirowska wraz z lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Do centrum Sopotu jak i plaży dzieli nas jedynie około 1,5 kilometra.

Miejsce w hali garażowej płatne dodatkowo 50 tyś., całkowita cena to 970 tyś.

Prezentowana nieruchomość jest ostatnim tak tanim mieszkaniem  w tej inwestycji. 

Na tą chwile płatne tylko około 570tys.zł, pozostała część płatna wg harmonogramu budowy, mieszkanie jest w trakcie budowy, kolejna rata około 100tys. przypada około maja 2022, planowany odbiór koniec 2023
Wizualizacje wewnątrz mieszkania są tylko poglądowe, oferta dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim bez wyposażenia.

„Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"


Ulica: Mikołaja Reja
Kamila Walania
733250330
kamila@premium-apartments.pl
920 000 zł