SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
61.25m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2019
Piętro
3

Gdynia apartament dwupoziomowy w Art Deco centrum

Piękny,  dwupoziomowy apartament w luksusowej inwestycji Art Deco oddanej do użytku w 2019 roku w sercu Gdyni. Mieszkanie zostało podzielone na dwa niezależne mieszkania:
- o metrażu 35m2, które znajduje się na 3 piętrze
- o metrażu 40 m2 na 4 piętrze.

Oba apartamenty mają niezależne wejścia od klatki schodowej, ale istnieje możliwość ponownego połączenia lokali. Do nieruchomości przynależy podwójne miejsce parkingowe. Na dachu budynku znajduje się ogród, który jest przestrzenią wspólną dla wszystkich mieszkańców. Okna sypialni oraz salonu skierowane są na zachód.

Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze jest jedynym lokalem na piętrze. Ponadto oba mieszkania są w pełni umeblowane. Każde z nich składa się z sypialni, łazienki i salonu z aneksem kuchennym.
Apartament według księgi wieczystej ma 61,25m2., jednakże do mieszkania dopisano dodatkowe wyłączne użytkowanie 10,8 m2 (fakt ten jest zapisany w akcie notarialnym i w księdze wieczystej), a także około 2-3 m2 wynikające z zalania wolnej przestrzeni, na której były pierwotnie schody pomiędzy kondygnacjami. Apartament

Atuty:
- ze względu na lokalizację jest to świetna inwestycja na wynajem krótkoterminowy
- nowoczesne i praktyczne wykończenie
- prosty rozkład pomieszczeń
- doskonała lokalizacja w samym centrum Gdyni
- pełne wyposażenie

Położenie w rewelacyjnej lokalizacji w samym centrum Gdyni. W zasięgu ręki wszystkie udogodnienia - sklepy, usługi, restauracje, a także Teatr Muzyczny, Urząd Miasta czy też  Bulwar Nadmorski oraz plaża miejska znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Doskonale rozwinięta komunikacja - liczne przystanki autobusowe, bliskość SKM zapewniają idealne połączenie z każdym zakątkiem Trójmiasta. 
Przepiękna architektura budynku, ze stylową klatką i windą - wszytko utrzymane w konwencji Art Deco.


„Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"
Ulica: Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
Monika Żółtek
730130590
monikaz@premium-apartments.pl
1 300 000 zł