SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
251.65m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2022
Piętro
0

Nowoczesny lokal pod klinike medycyna dentysta

Na wynajem lokal o powierzchni 251,65 m2 wraz z tarasem 60 m2, w stanie deweloperskim, położony w prestiżowej inwestycji Stara Montownia, wybudowanym przez dewelopera Euro Styl.

Montownia to wyjątkowa inwestycja, mieszcząca się na terenach Stoczni Gdańskiej, które właśnie budzą się ze snu. Postindustrialne budynki i sylwetki żurawi staną się tłem dla nowej przestrzeni do życia, w której to spotyka się biznes, wypoczynek oraz smaki z całego świata. Wszystkie te usługi zlokalizowane będą w jednej, historycznej hali. Miejsce to niewątpliwie wkrótce stanie się magnesem przyciągających wielu ludzi nie tylko do samych DOKÓW, ale i całej okolicy. Lokalizacja w centrum Gdańska z pełną infrastrukturą handlowo-usługową, w tym m.in. duży food hall na poziomie parteru oraz apartamenty serwisowane o funkcji hotelowej (Aparthotel), sklepy i biura. Położenie lokalu gwarantuje stały przepływ ludzi. Dzielnica doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem, dzięki przystankom zkm, skm i pkp. Nieruchomość ta zlokalizowana jest nieopodal Placu Solidarności oraz w bliskiej odległości od głównych atrakcji turystycznych Starego Miasta.

Lokal o powierzchni 251,65 m2 znajduje się na parterze i dzięki dużym witrynom jest bardzo dobrze doświetlony i widoczny z zewnątrz. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim co umożliwia własną aranżację powierzchni. Wysokość pomieszczenia wynosi aż 3,3 m. Nieruchomość posiada obecnie 2 pary drzwi wejściowych. Niewątpliwym atutem jest bardzo duży taras o powierzchni 60 m2, który biegnie wzdłuż lokalu, co doskonale przyda się w obiekcie gastronomicznym jak i przestrzeń wypoczynkowa.

Lokal ma podłączone wszystkie media miejskie i doskonale sprawdzi się pod gastronomię, klinikę medyczną (z dostępem do hotelu oraz sal konferencyjnych), przestrzeń biurową, klub jazzowy lub też inne usługi. Możliwość wynajęcia trzech miejsc parkingowych na zewnątrrz obiektu. Lokal zostanie oddany do użytku we wrześniu, dlatego jest to dobry czas na rozpoczęcie remontu i przystosowanie go do wybranej działalności. Do ceny należy dodać podatek VATT 23%.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Ulica: Lisia Grobla
Dorota Surmacka
733-160-930
dorota@premium-apartments.pl
25 000 zł