SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
148.00m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
Piętro
0

Wysoki standard, Borkowo Łostowickie

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji  Borkowo Łostowickie przy ul. Wiosennej, zaledwie 50 metrów od granicy Gdańska. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy a dojazd do centrum zajmuje 15 minut. Pięć minut pieszo do przystanku ZTM na ul. Niepołomickiej. 
Dom o powierzchni 145 m2 wybudowany został w roku 2020 i  wykończony w bardzo wysokim standardzie. Atutem lokalizacji jest piękny widok na Zatokę Gdańską. Parter nieruchomości składa się 
z obszernego holu z wiatrołapem, z salonu z aneksem kuchennym, pełnowymiarowej łazienki z prysznicem oraz garażu na jeden samochód.  W salonie o powierzchni 35m2 zamontowano olbrzymie okno o szerokości 4 metrów, które zapewnia dużo światła. Do salonu od strony zachodniej przylega duży, słoneczny taras z ogrodem o powierzchni 75 m2. Pierwsze piętro składa się z sypialni głównej, pokoju z przeznaczeniem dla gości lub gabinetu, pokoju dla dzieci, łazienki, pralni oraz holu. Z sypialni głównej w raz z dodatkową toaletą przewidziano wyjście na przestronny, słoneczny taras z ekspozycją południowo-wschodnią. Na poddaszu znajduje się pokój gościnny o powierzchni ok. 20 m2 z czterema oknami dachowymi. Dodatkowo, za pośrednictwem wyłazu schodowego, uzyskuje się dostęp do dodatkowego miejsca przechowywania rzeczy. Dom wyposażony został w różne udogodnienia, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców. wymagający klienci. System alarmowy obejmuje czujniki ruchu, czujniki kontaktronowe na oknach i drzwiach, czujniki gazu, czadu, pożaru w różnych miejscach. Zamontowano także kolorowe, dotykowe panele sterujące na parterze i piętrze oraz  dostęp i sterowanie zdalne z dowolnego miejsca na ziemi. Przewidziano także system monitoringu zewnętrznego o wysokiej rozdzielczości wraz z rejestratorem, składający się z czterech kamer. Rolety zewnętrzne z silnikami Somfy, zapewniają zaciemnienie oraz izolację cieplną latem i zimą (sterowane z systemu Tahoma).
Ogrzewanie podłogowe umieszczono na całym parterze oraz w łazience na piętrze. Piec wysokiej klasy  marki Junkers, posiada dwufunkcyjny system  z zasobnikiem wody ciepłej w garażu. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch sterowników, na parterze i na piętrze. Do domu doprowadzony został  internet światłowodowy oraz dodatkowo na każdym piętrze znajduje się punkt dostępu, zapewniający doskonałą jakość WiFi w każdym miejscu na terenie domu. Dom wykończono z użyciem najlepszej jakości materiałów oraz wyposażeniem cenionych marek: baterie łazienkowe Grohe, podtynkowe, z termostatyczną regulacją temperatury wody,  armatura Roca. Sprzęty w kuchni w zabudowie w wysokim standardzie, marki Bosch i Franke. Liczne punkty świetlne typu LED umożliwiają ściemnianie poszczególnych lamp. Instalacja RTV oraz gniazdo internetowe RJ45  przewidziano w każdym pokoju. Schody wykonano z  drewna dębowego z podstopniami i podświetleniem LED na czujnik ruchu. Komin zapewnia możliwość  instalacji kominka według potrzeb przyszłego właściciela.
W domu zamontowano dużą ilość szaf w zabudowie z osprzętem typu  Blum, w większości wykonane z materiałów lakier w połysku.
Zadbano także o właściwą izolację budynku  poprzez docieplenie „skosów”  metodą wdmuchiwania celulozy.
Na osiedlu została  wykonana droga osiedlowa, W pobliżu znajduje się  Żabka oraz przedszkole .
Opłaty eksploatacyjne dla rodziny 2+1 osiągały 720 zł miesięcznie, obejmując energię elektryczną, ogrzewanie , wodę zimną, podgrzanie wody ciepłej, internet z TV, wywóz śmieci. 
Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Ulica: Wiosenna
Bernadeta Piersa
780187137
bernadeta@premium-apartments.pl
1 259 000 zł