SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
173.22m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
Piętro
0

2 odrębne mieszkania Gdynia Mały Kack ogród

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne położony na dwóch kondygnacjach budynku w Gdyni przy ul. Lidzkiej. Cicha, spokojna i bezpieczna okolica. W sąsiedztwie niska, kameralna zabudowa. Ulica równoległa do ulicy Wielkopolskiej. Wokół wiele zieleni oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy. W pobliżu również pełna infrastruktura handlowo-usługowa m.in. biedronka, przychodnia, apteka, szkoły, przedszkola. Niedaleko przystanki zkm, a stacja pkm Karwiny oddalona jest o 1,4km. Szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, a także Alei Zwycięstwa.
Lokale położone są na parterze oraz piętrze budynku ze wspólną klatką schodową. Każde z mieszkań składa się z dwóch pokoi, łazienki i kuchni. Do nieruchomości przynależy ogród i bardzo duża piwnica z wydzieloną pralnią oraz pomieszczeniem na piec gazowy. Powierzchnia mieszkalna wynosi 57,3m2 oraz 54,3m2, natomiast pomieszczenia na poziomie piwnic mają powierzchnię 115,92m2, co daje łączną powierzchnię 173,22m2. Do lokali przynależy udział w działce w wysokości 260,95 m2 w tym ogród przed budynkiem. Taki metraż gwarantuje duże możliwości aranżacyjne. Około 30,6 m2 to służebność mieszkania. Do wglądu pełna inwentaryzacja oraz rzuty lokali.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Ulica: Lidzka
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
800 000 zł