SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
145.77m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
Piętro
4

Inwestycja remont garaż blisko las cicho

Dwupoziomowy 145m2 apartament mieszczący się̨ na kameralnym osiedlu Garden Plaza, w Ząbkach, tuż obok Warszawy. Dojazd do centrum miasta zajmuje tylko 20min.
Osiedle położone jest w cichej, spokojnej i zielonej okolicy domów jednorodzinnych. Blisko lasów. Doskonałe miejsce dla osób lubiących spacery, bieganie czy inne aktywności. Do najbliższego sklepu są 2 min, a na terenie osiedla znajduje się również klub 4actve. Dojazd do stacji PKP zajmuje 6min. Jest to idealne miejsce do zamieszkania z dala od zgiełku miasta a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy. Wszystkie potrzebne sklepy czy usługi znajdują̨ się kilka minut drogi samochodem.
Apartament znajduje się̨ na kameralnym, zamkniętym osiedlu w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie zajmuje 3. i 4 piętro. Na niższym piętrze znajdują̨ się 3 sypialnie (największa z dużym tarasem - 11m2) oraz łazienka. Kuchnia i salon mieszczą się na 4 piętrze, gdzie znajduje się również duży (23m2) taras z widokiem na patio - idealny do spędzania czasu w ciepłe dni. Poza tym znajduje się tu również łazienka i sypialnia. Mieszkanie oraz tarasy wymagają remontu. Pozostawienie mebli widocznych na zdjęciach do ustalenia. Blaty kuchenne wykonane są z granitu.
Miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 35 000 zł.
Ulica: Skrajna
Anna Stosio
881030470
anna@premium-apartments.pl
995 000 zł