SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
62.00m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
Piętro
4

Luksusowe 2 pok. w sercu Gdańska, Rajska 8

Do wynajęcia luksusowy apartament przy ulicy Rajska 8 w samym centrum Gdańska u zbiegu ulic Heweliusza i Rajskiej. Sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że jest to prestiżowe miejsce dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. W obrębie 300 m dostępne wszystkie środki komunikacji miejskiej (300 m tramwaje i autobusy) oraz 500 m PKP i SKM. Wszystkie atrakcje miasta znajdują się w odległości zaledwie kilka minut spacerem. W galerii Madison, która znajduję się na przeciwko budynku, dostępne wszelkie usługi gastronomiczne i punkty usługowe. Apartament o powierzchni 62 m2 usytuowany jest na 4 piętrze i składa się z przestronnego salonu wraz z aneksem kuchennym, dużej sypialni, 2 łazienek . Z salonu wyjście na słoneczny balkon. Mieszkanie jest nowe i zostało starannie zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wykończone z materiałów najwyższej jakości. Mieszkanie jest idealne dla osób, które cenią sobie wygodne życie w centrum miasta. Umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt sprzęt AGD. SKM. Wszystkie atrakcje miasta znajdują się w odległości zaledwie kilka minut spacerem. W galerii Madison, która znajduję się na przeciwko budynku, dostępne wszelkie usługi gastronomiczne i punkty usługowe.
Apartament o powierzchni 62 m2 usytuowany jest na 4 piętrze i składa się z przestronnego salonu wraz z aneksem kuchennym, dużej sypialni, 2 łazienek . Z salonu wyjście na słoneczny balkon. Mieszkanie jest nowe i zostało starannie zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wykończone z materiałów najwyższej jakości.
Mieszkanie idealne dla osób, które cenią sobie wygodne życie w centrum miasta.
Jest umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. SKM. Wszystkie atrakcje miasta znajdują się w odległości zaledwie kilka minut spacerem. W galerii Madison, która znajduję się na przeciwko budynku, dostępne wszelkie usługi gastronomiczne i punkty usługowe.
Apartament o powierzchni 62 m2 usytuowany jest na 4 piętrze i składa się z przestronnego salonu wraz z aneksem kuchennym, dużej sypialni, 2 łazienek . Z salonu wyjście na słoneczny balkon. Mieszkanie zostało starannie zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wykończone z materiałów najwyższej jakości. Idealne dla osób, które cenią sobie wygodne życie w centrum miasta. Jest umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej ok. 600 zł, plus energia elektryczna i pozostałe media według zużycia. Wynajem długoterminowy. Kaucja 10 000 zł. 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Ulica: Rajska
Monika Kaczmarska
733-640-790
monikak@premium-apartments.pl
6 000 zł