SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
74.81m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2021
Piętro
1

Apartament z antresolą Rumia taras garaż

Na sprzedaż apartament z antresolą położony w Rumi, na nowym, kameralnym osiedlu "Lipowy Zakątek". Inwestycja została oddana do użytku w 2021r. Na osiedlu znajduje się do dyspozycji mieszkańców piękny ogród w sąsiedztwie strumienia Zagórska Struga oraz wiata. Wiele zieleni, spokój i cisza będzie sprzyjać wypoczynkowi po pracy.
Apartament w stanie deweloperskim położony jest na 1 piętrze. Powierzchnia użytkowa wynosi 74,81m2, a powierzchnia całkowita 110m2. Dużym atutem jest antresola, która daje duże możliwości aranżacyjne. Mieszkanie posiada 3 pokoje, ale jest możliwość przerobienia i wydzielenia 4 pokoju. Lokal posiada 2 tarasy. Dodatkowo do apartamentu przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w hali garażowej płatne dodatkowo 35 tysięcy.
Osiedle idealnie wkomponowało się w dzielnicę Starej Rumi. Położenie zapewnia spokój, prywatność, a jednocześnie szybki dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej. Niedaleko osiedla położone są szkoły, przedszkola oraz sklepy. Komunikację miejską zapewnia pętla autobusowa. W pobliżu znajduje się również Targowisko Miejskie, Hala Widowiskowo-Sportowa i Stadion Miejski. W szybki sposób można dotrzeć również do Rewy oraz nad Zatokę Pucką.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Ulica: Lipowa
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
550 000 zł