SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
70.00m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2019
Piętro
2

Wyjątkowy apartament Wyspa Spichrzów Granaria

Na wynajem piękny apartament o powierzchni 70m2, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Granaria, na Wyspie Spichrzów. Okna apartamentu oraz loggia posiadają bezpośredni widok na rzekę Motławę oraz Długie Pobrzeże z XV- wiecznymi zabytkami, w tym symbol Gdańska - Żuraw.
Obiekt jest chroniony całodobowo.
Granaria to wyjątkowe przedsięwzięcie, które łączy potrzeby nowoczesnego, europejskiego miasta z jednoczesnym poszanowaniem jego dziedzictwa i bogatej historii.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Długie Pobrzeże - 100 m, Żuraw nad Motławą - 200 m. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne atrakcje, takie jak Brama Zielona, Centralne Muzeum Morskie i Długi Targ, liczne sklepy i restauracje. U stóp ruchoma kładka na drugi brzeg Motławy.
Apartament składa się z trzech pokoi, w pełni wyposażonego salonu z aneksem kuchennym,  dwóch sypialni, łazienki oraz osobnego WC.
Apartament został wyposażony zgodnie z projektem znanego architekta wnętrz, przy użyciu wysokiej klasy materiałów oraz unikalnych mebli.
Właściciel wystawia fakturę VAT.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Ulica: Chmielna
Agnieszka Wysocka
570390590
agnieszka@premium-apartments.pl
12 400 zł