SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
54.00m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2020
Piętro
0

Lokal użytkowy 54m2, duża witryna, piękny widok

Lokal użytkowy o powierzchni 54 m 2 położony na parterze, w ciągu handlowo - usługowym na terenie nowej inwestycji "Riverview" wybudowanej w 2020 roku.
Osiedle usytuowane jest nad brzegiem Kanału Na Stępce, naprzeciw Ołowianki. Odległość od Starego Miasta Gdańska to zaledwie kilkaset metrów. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się wiele atrakcji rozrywkowych, kulturalnych i gastronomicznych. Riverview jest pięknie zaaranżowanym kameralnym osiedlem, stanowiącym enklawę zieleni w centrum Starego Gdańska. Na wewnętrznym dziedzińcu oprócz bujnej roślinności znajduje się zewnętrzna siłownia. Kompleks jest w pełni monitorowany i strzeżony.

Lokal z pięknym widokiem na rzekę - odpływ kanału Motławy oraz z bezpośrednim wejściem z chodnika (deptaka), w pierwszej linii zabudowy. Posiada  przeszklone witryny i miejsce na reklamę świetlną.

Wnętrze w stanie deweloperskim, otwarta przestrzeń o wysokości 3,5 m do dowolnej aranżacji, posadzki betonowe, instalacje i  media wyprowadzone do poziomu zero,  w tym energia elektryczna, woda, C.O., instalacje: wentylacja, klimatyzacja i alarm.

Atrakcyjna lokalizacja, miejsce dobrze skomunikowane.
Ogromnym atutem lokalu jest jego położenie przy marinie jachtowej na Starym Mieście. Zaledwie 800 m do Fontanny Neptuna i Długiego Targu gdzie znajdziemy wszystkie atrakcje oraz dużo restauracji. Lokal znajduje się tuż przy Hotelu Podewils, nieopodal Polskiej Filharmonii Bałtyckiej ok.250m, Muzeum Archeologicznego 400m, 90m od Centralnego Muzeum Morskiego. Obiekt jest oddalony o 1,5 km od Zielonej Bramy i Długiego Pobrzeża. 
Dogodna lokalizacja na działalność: handlową, usługową, biurową, medyczną, gastronomiczną.

Czynsz najmu: 4500 zł netto faktura VAT + opłaty 600 zł.(cena do negocjacji).
Kaucja: jednomiesięczna.
Lokal dostępny od zaraz.
Wynajem długoterminowy.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego”
Ulica: Angielska Grobla
Małgorzata Lipska
733 216 066
malgorzatal@premium-apartments.pl
4 500 zł