SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
241.00m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
Piętro
3

Mokotów2-poziomowy nieumeblowany apartament garaz

Przestrzenny, dwupoziomowy apartament znajduje się w cichej okolicy przy ul. Leszczyny, jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji na Mokotowie. Mimo bliskości Puławskiej jest to bardzo cicha, spokojna i bezpieczna okolica. Do metra, tramwaju, autobusu dystans pieszy ok. 10 min. Lokalizacja jest to również doskonała ze względu na bliskość wielu przedszkoli i szkół międzynarodowych.
Mieszkanie usytuowane jest  w 3-piętrowym eleganckim apartamentowcu. Budynek ma całodobową ochronę oraz podziemny garaż.
Apartament o powierzchni 241m2, składa się z 5 pomieszczeń. Na pierwszym poziomie znajduje się salon, który płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią, toaleta gościnna, małe pomieszczenie gospodarcze oraz dwie sypialnie z łazienkami. Na drugim poziome są dwa pomieszczenia, w tym jedna sypialnia z łazienką i pomieszczenie które można dowolnie zagospodarować. W apartamencie są dwa balkony, a okna wychodzą na północ i południe.
Mieszkanie nie jest umeblowane.
Cena mieszkania to 15000zł plus czynsz.
„Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.”
Ulica: Leszczyny
Anna Stosio
881030470
anna@premium-apartments.pl
15 000 zł