SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
254.00m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2020
Piętro
0

Lokal Portova parter komórka miejsce postojowe

Na wynajem lokal w stanie deweloperskim położony w prestiżowej inwestycji "Portova" dewelopera Invest Komfort. Idealna lokalizacja w centrum Gdyni z pełną infrastrukturą handlowo-usługową, w tym m.in. galerie handlowe, ośrodki zdrowia, szkoły, urzędy, a jednocześnie z dostępem do pięknej piaszczystej plaży i bulwaru nadmorskiego. Położenie lokalu gwarantuje stały przepływ ludzi oraz ruch samochodowy. Dzielnica doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem dzięki przystankom zkm, skm i pkp. 
Lokal o powierzchni 254m2 znajduje się na parterze i dzięki dużym witrynom jest bardzo dobrze doświetlony i widoczny z zewnątrz. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim co umożliwia własną aranżację powierzchni. Nieruchomość posiada 4 pary drzwi wejściowych od ulicy i 1 od zaplecza. Lokal ma podłączone wszystkie media miejskie i doskonale sprawdzi się pod gastronomię, punkt handlowy lub inne usługi. W cenie najmu zawarte są dwie komórki lokatorskie o powierzchni 9,8m2 i 6m2 oraz miejsce parkingowe przy wejściu od strony zaplecza. 
Lokal dostępny od zaraz, faktura VAT. W inwestycji posiadamy parę lokali obok siebie, które można połączyć i otrzymać jeden lokal o łącznej powierzchni 254m2 lub wynająć poszczególne lokale o następujących powierzchniach:
- lokal U6- powierzchnia 46,13 m²
- lokal U7- powierzchnia 88,69 m²
- lokal U8- powierzchnia 119,19 m²
Ulica: Węglowa
Małgorzata Lipska
733 216 066
malgorzatal@premium-apartments.pl
25 146 zł