Facebook Pixel Code

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Zgłoś nieruchomość

4 pok. mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz GARNIZON

premium apartments

ul. Antoniego Słonimskiego, Gdańsk Wrzeszcz

premium apartments

Nieruchomość

Mieszkanie

premium apartments

Metraż

98.00 m2

premium apartments

Liczba pokoi

4

premium apartments

Piętro

3

premium apartments

rok budowy

2012

premium apartments
Cena
1 999 000 PLN
Cena za M2
20 398 PLN

Piwnica

Tak

Winda

Tak

Opiekun oferty

4 pok. mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz GARNIZON

Na sprzedaż apartament 4-pokojowy we Wrzeszczu na prestiżowym osiedlu Garnizon.

Mieszkanie składa się z dużego, słonecznego salonu z wyjściem na balkon (południowa ekspozycja okien), trzech sypialni oraz dwóch łazienek (jedna z prysznicem, druga z wanną). Rozkład mieszkania posiada duży potencjał aranżacyjny. Apartament będzie idealny do zamieszkania, ale także jako produkt inwestycyjny pod dalszy wynajem długoterminowy.

Osiedle wybudowane przez renomowanego dewelopera Hossa. Jest strzeżone i posiada całodobową portiernię. Do lokalu przynależy komórka lokatorska, wliczona w cenę sprzedaży.

Ścisłe centrum Gdańska Wrzeszcza. Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe umożliwia załatwienie wielu codziennych spraw na terenie inwestycji. Doskonała lokalizacja gwarantuje dostęp do pobliskich gabinetów lekarskich, szkół, galerii Bałtyckiej oraz centrum biznesu (OBC i Alchemii). Miejsce idealnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Gdańska oraz całym Trójmiastem. W pobliżu przystanek autobusowy, tramwajowy i kolej SKM. 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

powrót do listy

Polecane

premium apartments

Apartament Grecja Paros basen blisko morza

Molos

Metraż
42.85 m2
Liczba pokoi
2

278 300 EUR

Szczegóły
premium apartments

2 apartamenty na sprzedaż inwestycja lokalizacja

ul. Szczecińska, Gdynia Działki Leśne

Metraż
137.00 m2
Liczba pokoi
6

2 999 000 PLN

Szczegóły
premium apartments

Apartament Granaria 40 m2 widok na Motławę.

ul. Chmielna, Gdańsk Śródmieście

Metraż
40.18 m2
Liczba pokoi
2

1 205 400 PLN

Szczegóły