Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Zgłoś nieruchomość

Domy gościnne pensjonat nad morzem

premium apartments

ul. Azaliowa, Dębina

premium apartments

Nieruchomość

Inny komercyjny

premium apartments

Metraż

480.00 m2

premium apartments

Liczba pokoi

18

premium apartments
Cena
4 200 000 PLN
Cena za M2
8 750 PLN

Opiekun oferty

Domy gościnne pensjonat nad morzem

Na sprzedaż funkcjonujący kompleks "Domów Gościnnych" w nadmorskiej miejscowości Dębina koło Ustki. Nieruchomość urokliwie położona pośród starych drzew i pachnących krzewów, 1,5km od plaży. Są to dwa domy kryte strzechą, mieszczące wygodne apartamenty i pokoje oraz kuchnię połączoną z jadalnią, salonem i tarasem, otwierającym się na ogród. Przy dużym trawniku znajduje się budynek oranżerii z zapleczem technicznym i gospodarczym oraz pawilon wypoczynkowy. Architektura domów nawiązuje do tradycyjnego budownictwa regionu z „murem pruskim” i dachami krytymi trzciną. We wnętrzach zastosowano naturalne materiały wykończeniowe, jak drewno, kamień i naturalne tkaniny. Rustykalność harmonijnie łączy się tu z nowoczesnością.
Dwa "Domy" posiadają bazę noclegową dla 32 osób (plus możliwe dostawki). Pierwszy z domów o powierzchni 302,40m2 jest domem 1-piętrowym z ogrzewaniem centralnym (piec na ekogroszek/pelet z podajnikiem) oraz kominkiem. Do instalacji jest możliwość podłączenia pompy ciepła. Składa się z obszernego holu, 5 pokoi z łazienkami, 2 apartamentów dwupokojowych z łazienkami, kuchni z jadalnią, salonu z kominkiem, zadaszonego tarasu od strony południowej i zachodniej, pomieszczenia gospodarczego z urządzeniami takimi jak zbiorniki CWU, zmiękczacz wody, centralny odkurzacz, pralni. W drugim domu o powierzchni 99,95m2 znajdują się 3 apartamenty z łazienkami i aneksami kuchennym, zastosowano tu ogrzewanie kominkowe z nawiewem. Trzeci z budynków pełni funkcję łączoną i znajduje się w nim duża przeszklona oranżeria, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz dodatkowe pomieszczenia na strychu. Dodatkowo, na działce, znajduje się pawilon rekreacyjny w konstrukcji ryglowej i powierzchni 70 m2.
Obiekt jest całoroczny, czynny i dochodowy, cieszący się dużym zainteresowaniem klientów. Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości (zabudowana działka o powierzchni 2.302m2), jak i pełnego know how.  Kierowana jest zarówno do osób prywatnych, którzy myślą o prowadzeniu swojej agroturystyki, jak inwestorów rozbudowujących swój biznes. Istnieje możliwość kupienia sąsiadujących działek zabudowanych, które rozszerzą istniejącą bazę noclegową lub będą spełniać funkcje domu dla właściciela. 
Zapraszam do kontaktu celem uzyskania szczegółowych informacji budowlanych i finansowych obiektu.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

powrót do listy

Polecane

premium apartments

Biuro 80 m2 centrum Gdyni przy dworcu PKP i SKM

ul. Starowiejska, Gdynia Śródmieście

Metraż
80.72 m2
Liczba pokoi
2

790 000 PLN

Szczegóły
premium apartments

Domy gościnne pensjonat nad morzem

ul. Azaliowa, Dębina

Metraż
480.00 m2
Liczba pokoi
18

4 200 000 PLN

Szczegóły
premium apartments

Całoroczny pensjonat z restauracją nad morzem

ul. Morska, Rewa

Metraż
813.00 m2

3 800 000 PLN

Szczegóły