Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Zgłoś nieruchomość

Plac Unii Centrum lux 2 pok blisko morze

premium apartments

ul. Obrońców Wybrzeża, Gdynia Śródmieście

premium apartments

Nieruchomość

Mieszkanie

premium apartments

Metraż

43.21 m2

premium apartments

Liczba pokoi

2

premium apartments

Piętro

7

premium apartments

rok budowy

2021

premium apartments
Cena
1 450 000 PLN
Cena za M2
33 557 PLN

Piwnica

Tak

Winda

Tak

Opiekun oferty

Plac Unii Centrum lux 2 pok blisko morze

Na sprzedaż apartament położony w nowej inwestycji PLAC UNII znajdującej się w sercu miasta. Oznacza to pełną dostępność udogodnień występujących w centrum, takich jak komunikacja (SKM i PKM), gastronomia, obiekty handlowe, służba zdrowia, wszelkie usługi. Najważniejszym czynnikiem lokalizacji jest bliskość nadmorskich parków, bulwaru, mariny czy plaży. W sąsiedztwie znajduje się również świat kultury i sztuki. Znajdziemy tu najważniejsze gdyńskie ośrodki kultury, takie jak Gdyńskie Centrum Filmowe wraz z Gdyńską Szkołą Filmową oraz największy w Polsce Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej. Architektura Placu Unii nawiązuje do najlepszych tradycji gdyńskiego modernizmu czerpiąc to, co najlepsze z kanonów architektury z początku XX w. i płynnie wpisując się w obecną tkankę miejską. Plac wewnętrzny zagospodarowany został parkową zielenią, powstają tu kawiarniane ogródki i lokale usługowe. Umieszczono tu elementy małej architektury, fontanny oraz starannie zaprojektowane oświetlenie. Pod całością kompleksu znajduje się dwupoziomowa hala garażowa, której jedna z kondygnacji zachowała ogólnodostępny charakter.
Apartament położony jest na przedostatniej kondygnacji. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni (do które prowadza przeszklone drzwi), łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego i garderoby. Elegancko wykończony z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości. Z salonu oraz sypialni istnieje możliwość wyjścia na balkon z widokiem na panoramę miasta. Cena obejmuje pełne wyposażenie (meble stałe i ruchome, dodatki i obrazy cenionych artystów). Do apartamentu przynależy komórka lokatorska wliczona w cenę.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Zdjęcia

Galeria

powrót do listy

Polecane

premium apartments

Bastion Wałowa Śródmieście bez PCC inwestycja

ul. Wałowa, Gdańsk Śródmieście

Metraż
29.67 m2
Liczba pokoi
1

595 000 PLN

Szczegóły
premium apartments

3 mieszkania centrum Gdańska inwestycja

ul. Dolna, Gdańsk Śródmieście

Metraż
135.30 m2
Liczba pokoi
6

2 029 500 PLN

Szczegóły
premium apartments

Sea Towers Gdynia 4 pokoje widok na Morze

ul. A. Hryniewickiego, Gdynia Śródmieście

Metraż
121.00 m2
Liczba pokoi
4

3 900 000 PLN

Szczegóły