SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
5222.00m2
Liczba pokoi
Rok budowy
Piętro
0

Budynek biurowy z Najemcami Gdańsk inwestycja

Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna. Budynek biurowy mieszczący się w doskonałej lokalizacji przy ul. Okopowej, która stanowi jedną z głównych arterii Gdańska. Charakterystyczny, siedmiopiętrowy budynek wykończony został w wysokim standardzie. W obiekcie znajdują się 3 cichobieżne windy. Bezpieczeństwo zapewnia całodobowa ochrona i monitoring. Piękna aluminiowo-szklana elewacja z partiami cegły klinkierowej, a także ze spadzistymi dachami pokrytymi dachówką. Budynek idealnie wplata się w architekturę Starego Miasta.
Budynek znajduje się w samym centrum Gdańska w pobliżu pełnej infrastruktury handlowo-usługowej i w pobliżu największych zabytków miasta.
Położenie przy głównym skrzyżowaniu Gdańska sprawia, że budynek jest doskonale widoczny dla przejeżdżających kierowców. Do Centrum handlowego Forum Gdańsk jedyne 300 metrów. W okolicy znajdują się także instytucje państwowe m.in.: Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski, Sąd i Komenda Główna Policji.
Lokale w budynku są wynajęte w 82% przez stałych, wypłacalnych Najemców.
Wśród 10 Najemców znajdują się m.in. PIP, Prokuratura, URE.
Biura są bardzo funkcjonalne i komfortowe. Do budynku przynależy parking podziemny i naziemny. Dodatkowym atutem jest winda panoramiczna, z której można podziwiać panoramę gdańskiej Starówki, taras widokowy na III piętrze, a także rowerownia.
Ulica: Okopowa
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
37 500 000 zł