SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
205.12m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2021
Piętro
0

Lokal usługowy 205m2 Gdańsk Śródmieście

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 205,12m2, położony w samym centrum Gdańska. Atol to wysoce funkcjonalny i nowoczesny budynek wkomponowany w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. W inwestycji Atol zastosowano szklano-aluminiową fasadę i ceglaną elewację, co przyczyniło się do podkreślenia prestiżowego charakteru nieruchomości. W inwestycji znajduje się 65 apartamentów oraz 6 lokali usługowych.
Lokal znajduje się na parterze i posiada duże witryny. Wysokość lokalu to 3,32 m (podłoga - sufit), 3,37 m (wylewka - sufit). Obciążenie stropu wynosi 3 kN/m2. Na dachu jest wydzielone/zarezerwowane miejsce na montaż jednostek skraplaczy, centrali wentylacyjnej wraz z siecią kanałową. Moc zainstalowana i szczytowa wynosi 32,5 kW.
Doskonała lokalizacja inwestycji zapewnia pełną infrastrukturę handlowo-usługową. Zaledwie 10 minut spacerem do Starego Miasta, gdzie mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty rozrywkowej, kulturalnej i gastronomicznej. W odległości 2 minut spacerem od osiedla jest przystanek autobusowy, a w 5 minut spacerem można dotrzeć do stacji SKM Gdańsk Śródmieście. 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Ulica: Wilcza
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
1 984 536 zł