SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
96.68m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2019
Piętro
3

Z najemcą na 3 lata Inwestycja Gdynia

Elegancki dwupoziomowy apartament w inwestycji Art Deco II (inwestycja dewelopera AB Inwestor), położonej w najbardziej ekskluzywnej dzielnicy Gdyni, jaką jest Kamiennej Góra. Elewacja budynku inspirowana nurtem art deco, którego rozkwit przypada na szalone lata 20. i 30. ubiegłego wieku. Forma budynku i jego dbałość o detal we wnętrzu, są wyrazem podziwu dla architektury, sztuki dekoracji i wzornictwa międzywojennego. W pobliżu ART DECO znajduje się tętniąca życiem, słynąca z licznych restauracji i luksusowych sklepów, ulica Świętojańska. Spacerem w kilka minut można dojść do: bulwaru nadmorskiego, plaży, teatru muzycznego czy urzędu miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy również szkoły i sklepy. Apartament o powierzchni 96,68 m2, na którego powierzchni znajdziemy: 3 sypialnie, 2 łazienki z czego jedna jest z kabiną prysznicową a druga z wolnostojącą wanną, salonu z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym. Dodatkowo w mieszkaniu jest przestronna garderoba z pralnią (około 8m2, nie ujęta w metrażu całkowitym lokalu, ponieważ została dokupiona przez właścicieli, jako część nieużytkowa klatki schodowej). Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze pięciopiętrowego luksusowego budynku z windą. Wykończone w wysokim standardzie, z podzieloną na piętra strefą dzienną i sypialnianą. Atutem mieszkania jest niepowtarzalna lokalizacja, a także bliskość do plaży oraz morza. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.
W cenie pozostaje większość mebli ruchomych oraz wszystkie zabudowy stałe.
W pobliżu ART DECO znajduje się tętniąca życiem, słynąca z licznych restauracji i luksusowych sklepów, ulica Świętojańska. Spacerem w kilka minut można dojść do: bulwaru nadmorskiego, plaży, teatru muzycznego czy urzędu miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy również szkoły i sklepy.
Możliwość sprzedaży mieszkania na preferencyjnych warunkach z opcją wynajmu na 3 lata.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Ulica: Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
Anna Stosio
881030470
anna@premium-apartments.pl
2 800 000 zł