SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
75.00m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2021
Piętro
0

Nowy apartament Jurata morze wysoki standard

Wyjątkowa inwestycja w najbardziej pożądanej lokalizacji na Półwyspie Helskim. Jurata ma zaledwie 600m szerokości i znajduje się pomiędzy piaszczystymi plażami Morza Bałtyckiego, a urokliwą Zatoką Pucką. Od lat uznawana jest za najbardziej luksusowy kurort nadmorski. Strzeżone plaże, świeże powietrze, otoczenie lasów sosnowych i drewniane molo sprawiają, że Jurata jest idealnym miejscem do wypoczynku.
Nowa inwestycja znajduje się w spokojnej i prestiżowej części Juraty przy ul. Mestwina. Budynek bardzo elegancki i nowoczesny. Dzięki dużym przeszkleniom wszystkie apartamenty są bardzo dobrze doświetlone. W inwestycji znajduje się niewiele mieszkań, co zapewnia większą prywatność i bezpieczeństwo. Do dyspozycji mieszkańców miejsca parkingowe w hali garażowej. Apartamenty wykończone są w bardzo wysokim standardzie. W tej samej inwestycji posiadamy również apartamenty o innych parametrach.
Oferta skierowana do osób szukających unikalnego miejsca nad morzem. Cena: 3525000zł brutto (faktura VAT).

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Ulica: Mestwina
Alicja Asystentka
535440530
alicja@premium-apartments.pl
3 525 000 zł