SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
3800.00m2
Liczba pokoi
20
Rok budowy
Piętro
0

Obiekt handlowo-usługowy Gdynia Centrum

Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany w Gdyni na przeciwko Akademii Morskiej, jedynie 700m od dworca Gdynia Główna. Idealna lokalizacja ze względu na łatwy dostęp do całego Trójmiasta, a także położenie przy ulicy Morskiej, którą przejeżdża dziennie ok. 50tyś samochodów. Obiekt przeszklony, bardzo dobrze widoczny z ulicy. W pobliżu szkoła, Mcdonald i zabudowa mieszkaniowa, co gwarantuje stały ruch pieszych.
Na powierzchnię budynku składa się POZIOM -1: hala serwisu mechanicznego, hala lakiernicza z ciągiem technologicznym, hala blacharska, hala serwisowa, dwa magazyny, myjnia, dwie oddzielne szatnie, stołówka, stacja kontroli pojazdów, serwerownia, rozdzielnia elektryczna, poczekalnia, powierzchnie biurowe i parking dla 6 pojazdów,
POZIOM 0: dwa salony o powierzchni 500m2 wyposażone w pomieszczenia socjalne,
POZIOM +1: salon o powierzchni 500m2, antresola 330m2 z powierzchniami biurowymi oraz wykończone biuro 30m2 nad wejściem głównym.
W budynku znajduje się winda łącząca wszystkie trzy kondygnacje. Łączny metraż użytkowy to ok. 3800m2, a działki ok. 3500m2. Przed budynkiem znajduje się parking dla 50 samochodów, z możliwością poszerzenia go o kolejne 35 miejsc parkingowych. Budynek wyposażony jest w sieć teleinformatyczną, monitoring, instalację alarmową i przeciwpożarową, system master key, solary słoneczne, wentylację oraz klimatyzację.
Cena 16500000zł netto.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Ulica: Morska
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
16 500 000 zł