SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
466.00m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2020
Piętro

Wolnostojący nowoczesny dom z 2020r. Kiełpino

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 466m2, położony w zacisznej okolicy Gdańsk Kiełpino. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość natury, a zwłaszcza lasu. Okolica bardzo spokojna, w której przeważa zabudowa jednorodzinna willowa. W pobliżu znajdziemy bogatą infrastrukturę handlowo-usługową m.in. szkoły, przedszkola, centrum handlowe, biedronkę czy zakład opieki medycznej. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z główną arterią miasta, ulicą Obwodową, która łączy całe Trójmiasto oraz umożliwia dojazd do autostrady A1. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1049m2.
Dom został wybudowany w 2020r., jest dwukondygnacyjny, posiada piwnicę i poddasze.
Na powierzchnię parteru (160m2) składa się duży salon z kominkiem gazowym, aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęt AGD, spiżarnia, pokój gościnny, łazienka, garderoba, wiatrołap, a także dwustanowiskowy garaż.
Na piętro drugie (160m2) składają się 3 sypialnie, garderoba, pokój kąpielowy i pralnia. Dom posiada duży taras, piwnicę ok. 140m2, kotłownię, pokój użytkowy oraz poddasze nieużytkowe o powierzchni ok 100m2.
Dom został wybudowany w systemie pasywnym. Ogrzewanie i ciepłą wodę gwarantuje pompa ciepła. Dom posiada m.in. panele fotowoltaiczne 7,44kw, elewację (styropian grafitowy 20cm), rekuperację i okna z szybami trzywarstwowymi. Dom pasywny gwarantuje brak opłat za ogrzewanie i za prąd, dzięki czemu całkowite koszta miesięczne są bardzo niskie. Nieruchomość posiada również system Smart Home, który umożliwia zdalne zarządzanie m.in. oświetleniem, energią oraz urządzeniami w domu, za pomocą zainstalowanej aplikacji. Dom został wykończony w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o detale. Dom jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt agd oraz eleganckie meble. Nieruchomość położona jest od strony południowej, co zapewnia pełne nasłonecznienie.
Termin wydania domu: styczeń 2023.
Ulica: Karlikowska
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
4 300 000 zł