SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
152.00m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2012
Piętro
14

Wyjątkowy apartament z widokiem na zatokę

Luksusowy apartament położony w inwestycji Invest Komfortu Altus, zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół i detal przez znanego projektanta. Inwestycja usytuowana jest w znakomitej lokalizacji Gdyni- Redłowo, niewątpliwą zaletą jest bliskość do centrum miasta, plaży, komunikacji, Sopotu a na terenie inwestycji mieszczą się sklepy oraz kawiarnia. Apartament to przestrzeń zaplanowana i przemyślana. Kuchnia w pełni wyposażona z wysokiej klasy sprzętem(gaggenau) połączona z barem. Salon to otwarta przestrzeń wypoczynkowa z przepięknym widokiem na zatokę gdańską oraz miasto, z którego to wyjście prowadzi na jeden z dwóch balkonów. Miejsce na jadalnie jest wydzielone i wyposażone w piękny stół i krzesła. Główna sypialnia wyposażona jest w wygodne i komfortowe łóżko, a także posiada własną łazienkę oraz garderobę. Pokój gościnny jest również w pełni wyposażony, z którego wyjście prowadzi na drugi balkon. Dodatkowo w apartamencie znajdziemy przestronny gabinet, pomieszczenie gospodarcze oraz dużą łazienkę dla gości. Całość wykończona jest w bardzo wysokim standardzie, apartament posiada przepiękną stolarkę na zamówienie, elektryczne rolety oraz klimatyzację w każdym z pomieszczeń. Atutem jest przede wszystkim ekspozycja na 3 strony świata oraz naturalne doświetlenie apartamentu od strony południowo-zachodniej. 
Do mieszkania przynależą 2 miejsca w hali garażowej (największe w całej inwestycji) oraz dwie komórki lokatorskie dodatkowo płatne 90 000. Nieruchomość posiada również części wspólne- siłownia, fitness.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Ulica: Legionów
Alicja Asystentka
535440530
alicja@premium-apartments.pl
3 140 000 zł