SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
500.00m2
Liczba pokoi
15
Rok budowy
1925
Piętro

Pensjonat, Kamienna Góra, 50m od plaży

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Pensjonat Zosieńka, położony w Gdyni na Kamiennej Górze. Historyczna willa została wybudowana w 1925r. i jest wpisana do rejestru zabytków. Znajduje się przy samej plaży (50m) i przy Bulwarze Nadmorskim. Do ul. Świętojańskiej i do centrum miasta 5 min spacerem. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa i wysoko rozwinięta komunikacja miejska.
Dom o powierzchni całkowitej ok. 500m2 położony jest na działce o powierzchni 856m2. Podzielony jest na 3 mieszkania, z których każde posiada odrębną księgę wieczystą. Na powierzchnię domu składa się mieszkanie na parterze o powierzchni 123m2, pozostałe dwa mieszkania na wyższych kondygnacjach po 100m2, poddasze, kotłownia i garaż. Dodatkowo istnieje możliwość postawienia na działce domku 9/9m2. Dom jest do remontu, ale posiada duży potencjał ze względu na duży metraż i doskonałą lokalizację. Z ostatniej kondygnacji piękny widok na morze. Możliwość aranżacji nawet 20 pokoi, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem. 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Ulica: Franciszka Sędzickiego
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
6 350 000 zł