Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Zgłoś nieruchomość

Inwestycja lokale z najemcami centrum Monciak

premium apartments

ul. Bohaterów Monte Cassino, Sopot

premium apartments

Nieruchomość

Inny komercyjny

premium apartments

Metraż

750.40 m2

premium apartments

Liczba pokoi

22

premium apartments
Cena
8 590 000 PLN
Cena za M2
11 447 PLN

Opiekun oferty

Inwestycja lokale z najemcami centrum Monciak

Idealna oferta dla inwestora. Na sprzedaż lokale handlowo-usługowe, położone w budynku w topowej lokalizacji na mapie Polski. Nieruchomość znajduje się w centrum Sopotu przy słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino. Lokalizacja gwarantuje stałe zainteresowanie wśród najemców i pełne obłożenie. W ofercie znajdują się 22 lokale handlowo-usługowe, z czego 8 znajduje się na parterze, a pozostałe 14 na pierwszym i drugim piętrze. Trzecie piętro należy do Maista Sopotu. Cena dotyczy wszystkich lokali. Jest to gotowiec inwestycyjny, która nie wymaga poniesienia nakładów finansowych. Wszystkie lokale są aktualnie wynajęte i właściciel może przejąć nieruchomość od razu generując dochód pasywny. Powierzchnia całkowita obejmuje: komunikację, klatkę schodową, magazyn, wc oraz inne pomieszczenia dodatkowe. Istnieje również możliwość zakupu pozostałych lokali, które znajdują się w tym samym budynku. Właściciel posiada również koncepcję przebudowy budynku. Przykładowe zdjęcie w ofercie. Więcej dokumentów na życzenie klienta. Atrakcyjna lokalizacja, dzięki bliskości plaży, molo, bogatej infrastruktury, wysoko rozwiniętej komunikacji miejskiej, gwarantuje stały przepływ ludzi. Dużym atutem jest zainteresowanie Sopotem wśród turystów polskich i zagranicznych nie tylko w sezonie letnim, ale przez cały rok. 
Sprzedający wystawia fakturę VAT -  klient nie płaci podatku PCC. Cena za wszystkie lokale 8 590 000zł netto + VAT. Sprzedaż możliwa od zaraz. Więcej informacji u opiekuna oferty.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Zdjęcia

Galeria

powrót do listy

Polecane

premium apartments

Lokal na parterze "Scala" deweloperski od zaraz

ul. Łąkowa, Gdańsk Śródmieście

Metraż
65.12 m2
Liczba pokoi
2

1 367 520 PLN

Szczegóły
premium apartments

Hotel nad jeziorem,własne molo, 16 apartamentów

Kretowiny

Metraż
810.00 m2

4 900 000 PLN

Szczegóły
premium apartments

Apartamenty inwestycyjne na sprzedaż. Gdańsk

ul. Mariana Seredyńskiego, Gdańsk Śródmieście

Metraż
206.57 m2
Liczba pokoi
6

2 500 000 PLN

Szczegóły