Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Zgłoś nieruchomość

Usługi

bg
premium apartments

Sprzedaż

Bez względu na to, czy zajmujemy się poszukiwaniem nieruchomości dla naszego klienta, czy klient powierza nam swój apartament szukając klienta kupującego – transakcją zajmujemy się kompleksowo i profesjonalnie.

Przekazując nam klucze do swojej nieruchomości, właściciel jest pewny, że dopilnujemy wszelkich formalności, pomożemy w załatwieniu dokumentów potrzebnych do sprzedaży i umówimy notariusza, zajmiemy się protokołami zdawczo-odbiorczymi oraz na bieżąco pomożemy na każdym etapie procesu sprzedaży. Jeśli poszukują Państwo nieruchomości – gwarantujemy efektywny i trafny wybór, zgodnie z Państwa preferencjami, bez stresu i straty czasu. Znajdziemy lokal, który idealnie spełni Państwa oczekiwania. Zadbamy o to, aby formalności zajęły minimum czasu.

Wynajem długoterminowy

Jesteśmy liderem na rynku Trójmiejskim w liczbie aktywnych ofert najmu oraz zamykanych transakcji. Miesięcznie, średnio finalizujemy ponad 70 umów najmu.

Klienci, którzy powierzają nam swoje nieruchomości pod wynajem, wiedzą, że nasze ośmioletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam wypracować konkretne zasady współpracy. Klient, przekazując nam klucze czuje się pewny, że jego nieruchomością zajmą się profesjonaliści.

Umowa jest w pełni dopracowana, protokół przekazania jest zbiorem szczegółowych zdjęć, drobne naprawy czy sprzątanie zostało wcześniej wykonane. Wynajem, to nie tylko skojarzenie stron, to relacja przez cały czas trwania umowy najmu, to także serwis posprzedażowy, opieka nad nieruchomością i Najemcą.

premium apartments
premium apartments

Sesje zdjęciowe

Przygotowanie nieruchomości ma ogromne znaczenie w procesie sprzedaży, ale najbardziej istotnym czynnikiem przy sprzedaży czy wynajmie są odpowiednio wykonane zdjęcia.

To one mają przyciągnąć uwagę klientów, którzy poszukują swojej wymarzonej nieruchomości wśród setek ogłoszeń na portalach i stronach internetowych. Każdy z naszych fotografów wie dokładnie, jak wykonać profesjonalny materiał zdjęciowy i filmowy, tak aby klient poszukujący wybrał właśnie tę ofertę. 

Home Staging

Niejednokrotnie naszym zadaniem jest przygotowanie nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu, tak aby przyciągnąć największą liczbę klientów i uzyskać najwyższy możliwy wolumen sprzedaży. 

Skupiamy wokół siebie grupę fachowców i specjalistów, którzy nam w tym pomagają, począwszy od „Pana złotej rączki”, hydraulika, elektryka, ogrodnika czy firmy, która kompleksowo wykańcza wnętrza. Nasi fachowcy ocenią co należy wykonać, aby zachwycić potencjalnego klienta kupującego lub uzyskać jak najwyższą cenę wynajmu.

premium apartments
premium apartments

Usługi remontowe

Nasze działania w ostatnim czasie zostały poszerzone o usługi innych fachowców z branży budowlanej.

Klient, który przekazuje nam swoją nieruchomość, potrzebuje bardzo często pomocy w wykończeniu swoich „czterech kątów”, tak aby finalny efekt zakończył się sprzedażą. Zakres naszych możliwości zaczyna się od drobnych prac wykończeniowych do kompleksowych remontów. Klient może liczyć na wsparcie z naszej strony i profesjonalne doradztwo. 

Finansowanie

Jednym z kluczowych elementów procesu sprzedaży jest sfinansowanie zakupu wybranej nieruchomości.

Klienci, którzy potrzebują wsparcia banku przy zakupie, często nie wiedzą z kim mają się skontaktować oraz jaki bank zaproponuje najlepsze warunki kredytowania. Nasi doradcy przedstawią wachlarz możliwości, zwrócą uwagę na mankamenty danej oferty, a sam proces przebiegnie szybko, sprawnie i w komfortowych warunkach. 

premium apartments
premium apartments

Biuro sprzedaży inwestycji

Nasze doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z firmami deweloperskimi w Trójmieście, Warszawie czy Wrocławiu, ale również za granicą, gdzie mamy do dyspozycji piękne apartamenty wykończone „pod klucz” w Hiszpanii oraz Miami.