Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Zgłoś nieruchomość

4 mieszkania inwestycyjnie 2 poziomy 258m2 garaże

premium apartments

ul. gen. Elżbiety Zawackiej, Gdańsk Borkowo

premium apartments

Nieruchomość

Mieszkanie

premium apartments

Metraż

258.00 m2

premium apartments

Liczba pokoi

14

premium apartments

Piętro

1

premium apartments
Cena
1 900 000 PLN
Cena za M2
7 364 PLN

Opiekun oferty

4 mieszkania inwestycyjnie 2 poziomy 258m2 garaże

Na sprzedaż inwestycyjnie w jednym pakiecie 4 mieszkania w stanie deweloperskim, dwupoziomowe o łącznej powierzchni 258m2 (70m2, 80m2, 54m2, 54m2) z dużymi nasłonecznionymi balkonami od strony południowej. Wszystkie mieszkania mieszczą się na jednym poziomie pierwszego piętra. Natomiast wszystkie cztery mieszkania są dwupoziomowe z obszerną antresolą.  Na poziomie antresoli można zaprojektować dwie sypialnie lub po jednej sypialni z łazienkami. W tym kameralnym, dwupiętrowym budynku z indywidualnymi garażami oraz zewnętrznymi miejscami postojowymi mieści się w sumie 8 mieszkań, po cztery na każdym piętrze. Mieszkania z południowo-zachodnią ekspozycją okien w pokojach dziennych są bardzo jasne a tym samym bardzo przestronne. Cały budynek ogrzewany jest za pomocą kotłowni gazowej. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Koszt miejsc postojowego naziemnych 10000zł , koszt garaży 35000zł, koszt kom. lokatorskiej 2200zł/m2. Możliwość wykonania schodów ażurowych za dodatkową dopłatą pod styl danego wnętrza. Zapewniamy doradztwo w aranżacji wnętrza oraz polecenie sprawdzonej ekipy remontowej pod klucz. Odbiory mieszkań przewidziane na maj 2024r. Inwestycja Południowe Borkowo przy ulicy Gen. Zawadzkiej to nowoczesne i atrakcyjne miejsce dla osób poszukujących wyjątkowej nieruchomości w dynamicznie rozwijającym się obszarze. Położone w sercu Borkowa, jednego z najbardziej pożądanych rejonów miasta, to miejsce łączące komfort życia z dogodną lokalizacją. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie malowniczych terenów zielonych, w szczególności blisko obszaru pasa przy Trójmiejskiej Obwodnicy który zapewni w przyszłości oddech dużego terenu zielonego w porównaniu z dość gęstą zabudową współczesnych osiedli. Bliskość komunikacji miejskiej oraz łatwy dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej sprawiają, że codzienne życie w tej lokalizacji jest wygodne i funkcjonalne.
Architektura Inwestycji Południowe Borkowo wyróżniona w założeniu kameralnością doskonale komponuje się z otaczającym krajobrazem gdyż w planie miejscowym bliskie sąsiedztwo w przyszłości zakłada wyłącznie zabudowę jednorodzinną. Posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, oraz przemyślane rozwiązania przestrzenne. Jednym z nich są zaprojektowane antresole, bardzo lubiane współcześnie przez użytkowników rozwiązanie w przestrzeni wnętrza które uwzględnia nie tylko otwartą przestrzeń ale także penetrację światła słonecznego na wielu poziomach.
Inwestycja posiada bardzo dobrą komunikację z Trójmiastem i okolicami także poprzez bliskie sąsiedztwo obu dróg ekspresowych S6 i S7.
W najbliższej okolicy znajdują się: szkoły podstawowe, przystanki komunikacji miejskiej, duże centra handlowe, oraz pełne zaplecze usługowe, które zapewnia wszystko co niezbędne do codziennego życia na wyciągnięcie ręki. Zapraszam na prezentację.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

powrót do listy

Polecane

premium apartments

4 POK.LUX OLIWA GARAŻ OGRÓD SIŁOWNIA

ul. Jana Bażyńskiego, Gdańsk Oliwa

Metraż
106.04 m2
Liczba pokoi
4

2 417 287 PLN

Szczegóły
premium apartments

SolMarina studio premium nad morzem balkon parking

ul. Łąkowa, Gdańsk Sobieszewo

Metraż
32.56 m2
Liczba pokoi
2

981 540 PLN

Szczegóły
premium apartments

Nowe Aniołki 54m2 balkon 7m2 Zieleń Hala Kameralne

ul. Elizy Orzeszkowej, Gdańsk Aniołki

Metraż
54.00 m2
Liczba pokoi
3

988 856 PLN

Szczegóły