Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Zgłoś nieruchomość

Lokal z Najemcą gotowy biznes Strzelców

premium apartments

ul. Strzelców, Gdynia Mały Kack

premium apartments

Nieruchomość

Inny komercyjny

premium apartments

Metraż

70.00 m2

premium apartments

Liczba pokoi

2

premium apartments

rok budowy

2015

premium apartments
Cena
980 000 PLN
Cena za M2
14 000 PLN

Winda

Tak

Opiekun oferty

Lokal z Najemcą gotowy biznes Strzelców

Na sprzedaż lokal usługowy z Najemcą o powierzchni 70m2 położony na parterze budynku w Gdyni Mały Kack. Apartamenty Conrada to inwestycja zrealizowana przy ul. Strzelców w Gdyni. Lokalizację tę cechuje niewielka odległość do ul. Wielkopolskiej, łączącej Drogę Gdyńską i al. Zwycięstwa z obwodnicą Trójmiasta. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowo - usługowe, obiekty gastronomiczne oraz oświatowe. Lokal składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia socjalnego i wc. Lokal wyposażony jest w instalacje stałe tj, instalacja elektryczna, instalacja wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie, instalacja wentylacji, instalacja klimatyzacji, instalacja internetowa i telefoniczna. Bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring oraz okna wyposażone w antywłamaniowe okucia i szyby. Przed lokalem duży, ogólnodostępny parking dla klientów. W pobliżu znajduje 6 osiedli mieszkaniowych co zapewnia stały przepływ ludzi. Lokal położony jest przy ulicy, dzięki czemu jest bardzo dobrze widoczny dla przejeżdżających kierowców. Przejęcie lokalu z długofalową umową najmu jest idealnym rozwiązaniem dla inwestora. Lokal od kilku lat posiada bardzo dobrego Najemcę, który prężnie prowadzi biznes. Jego działalność cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów, a lokal jest bardzo dobrze rozpoznawalny. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnych warunków trwającej umowy najmu.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Zdjęcia

Galeria

powrót do listy

Polecane

premium apartments

Apartamenty inwestycyjne na sprzedaż. Gdańsk

ul. Mariana Seredyńskiego, Gdańsk Śródmieście

Metraż
206.57 m2
Liczba pokoi
6

2 500 000 PLN

Szczegóły
premium apartments

Całoroczny pensjonat z restauracją nad morzem

ul. Morska, Rewa

Metraż
813.00 m2

3 800 000 PLN

Szczegóły
premium apartments

Biznes mikro hotel centrum Gdynia morze plaża

ul. Świętojańska, Gdynia Śródmieście

Metraż
106.00 m2
Liczba pokoi
6

1 450 000 PLN

Szczegóły